اتفاقی که جهانیان را متحیر ساخت:

A 2.5 kg brick is supported by a piece of aerogel weighing only 2 grams

۲۳

چندیپیش در منطقه فینیکس واقع در آریزونا در کشور آمریکا، کشاورزی بنام دیویدهادسون به ماده ی سفید رنگی که در سرتاسر زمینهای زراعی اش گسترده بودمشکوک شد و مقداری از آنرا به آزمایشگاههای معتبر سپرد تا به او بگویند کهاین ماده سفید رنگ متشکل از چه مواد اولیه ای است. اما در عین ناباوری،پاسخ آزمایشگاه این بود:You Have Pure Nothing یعنی شما یک ماده ای دردست دارید که خالصاً هیچ چیز مشخصی که در جدول عناصر تعریف شده باشد در آن به چشم نمی خورد! اماپس از چندی یک آزمایشگاه روسی به روش آزمایش آمریکاییها شک کرد و روشجدیدی را برای آنالیز این ماده ی عجیب پیش رو گذاشت که صحیح تر بود وبلاخره پرده ی جادویی کنار رفت و عنصر تشکیل دهنده رخ نمود. اینماده شکل دیگری از اتم های طلا بود که بصورت یک نانو رشته (رشته ای ازالکترونها که از پی هم قرار می گیرند و شکل یک تسبیح نخ شده را دارد) درآمده بود. نام علمی آنORME یا OR MUS مخفف Orbit ally Rearranged Monotonic Element می باشد.

آزمایشاتبعدی، اما، حیرت آورتر بودند. برای وزن کردن آن، یک پیمانه ی خالی راابتدا وزن کردند و سپس مقدار مشخصی از این گرد سفید رنگ را درون پیمانهریخته مجدداً وزن کردند و در عینناباوری در تمام این توزینها، همواره وزن پیمانه+وزن گرد سفید رنگ از وزنپیمانه ی خالی “کمتر” بود! آزمایشی که چندین بار تکرار شد و همواره یک پاسخرا ارائه می داد. گویی که ۴۰ درصد از جرم این ماده در جهان ما و ۶۰ درصددیگر آن در جهانی موازی با جهان ما سیر می کند.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  نمادهای ملی ایران

نکته ی مهم زمانی بهچشم آمد که محققان، پیمانه ی لبریز از ماده سفید رنگ را حرارت دادند ومشاهده کردند که در حرارت بسیار بالا وزن پیمانه به سمت صفر گرم سوق پیداکرد. یعنی “با حرارت دادن به این ماده، میتوان جاذبه را دفع نمود”.

ناسا با بهره گیری از این ترکیب جدید طلای بسیار ناب (The Pure Gold) توانست ماده ی جدیدی اختراع کند با نام آیروژل (AeroGel) که به خودی خود از هوا سبک تر است و فرم خالص آن می تواند در هوا شناورباشد و همچنین با حرارت دادن به آیروژل، این ماده می تواند وزنهایی بیش ازوزن خود را نیز در هوا معلق نگاه دارد. ناسا از این ژل در تحقیقات گستردهای بهره می برد. در ویکیپدیا جستجوکنیدAeroGel

اماچندی پیش، در “صحرای سینا” (علاقه مندان به آثار سیچین توجه فرمایند) معبدی متعلق به راهبان مصر باستان کشف شد که درون آن آکنده بود از پودریسفید رنگ! آزمایش این ماده نشان داد که شباهت زیادی بین این پودر تازه کشفشده با نانو رشته ی طلا وجود دارد. مصریان باستان به این ماده “مفکات” میگفتند و راز تهیه آن در دست راهبان مقدس بوده است.

ترکیب مفکات با حرارت می توانسته بی وزنی را بهمراه آورد و شاید راز چگونگی ساخته شدن اهرام عظیم مصر در همینجا نهفته باشد.

به این نکته توجهکنید: نام تمام اشکال هندسی (چه به فارسی و چه به لاتین) مستقیما به شکلهندسی آنها اشاره می کند. مثلاً دایره از دوار بودن می گوید، مثلث از سهضلعی بودن. اما در این بین نامی که برای شکل هندسی “هرم” در نظر گرفته شدهیک استثنای عجیب است. هرم در لاتین Pyramid ترجمه شده که از ترکیب دو کلمه ی Pyro بمعنی “آتش” و Amid بمعنی “گرفته شده” تشکیل شده است. بنابراین Pyramid یعنی Fire Begotten یا از آتش گرفته شده!!! حتی اسم عربیِ “هِرم” نیز از ریشه هُرم بمعنی حرارت و داغیگرفته شده و اشاره ای به شکل هندسی آن ندارد.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  ماجرای گنج باد آورده

می توان خصوصیات پودرسفید طلا را به اینگونه بر شمرد:

۱خاصیت ضد جاذبه در حرارت های بالا

۲    خاصیت ابر رسانایی در حرارت بالا

۳    اتصال کوانتومی به دیگر جهانهای موازی Quantum Entanglement

۴عدم مشابهت با ساختار عناصر جدول مندلیف

۵درصورت برهم خوردن ساختار رشته ای، با نوری بسیار درخشان منفجر می شود

۶بدلیل ساختار اتمی تک رشته ای، امکان تبدیل این ماده به مواد دیگر وجود دارد

۷درصورت مصرفخوراکی، افزایش کارآیی مغز انسان را در دو نیمه چپ و راست بدنبال دارد

۸در صورت مصرف خوراکی، افزایش طول عمر DNA که متعاقباً طول عمر انسان را بدنبال دارد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.