استفاده ازخواص ماورائی سنگ ها برای موفقیت در زندگی شغلی:

کارکنان مؤسسات، اشخاصی که قراردادی کار می‌کنند، فروشندگان و تولید کنندگان البسه، کارمندان صنعت نفت و افرادی که با کالاهای تزیینی و محصولات کاغذی سر و کار دارند، باید از خواص ماورائی سنگ ها از جمله زمرد به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.

۱۵۸

هر حرفه به یک سیاره و یک گوهر مرتبط است. اگر گوهر مربوط به شغلی را به کار ببرید، با استفاده از خواص ماورائی آن، حتماً در آن موفق خواهید شد.
– مروارید:

افرادی که به نوعی با فلزات، لوازم مهندسی، کامپیوتر، موسیقی یا ابزار آلات سر و کار دارند، باید از مروارید به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.

– زمرد:

کارکنان مؤسسات، اشخاصی که قراردادی کار می‌کنند، فروشندگان و تولید کنندگان البسه، کارمندان صنعت نفت و افرادی که با کالاهای تزیینی و محصولات کاغذی سر و کار دارند، باید از زمرد به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.
– الماس:

کارمندان اداره جات، اشخاصی که در زمینه کشاورزی، محصولات لبنی، مرغداری، مزارع سبزیجات و باغ‌های میوه کار می‌کنند، باید از الماس به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.

– یاقوت:

اشخاصی که پست‌های حکومتی و سیاسی دارند، در زمینه خدمات اجتماعی و رفاه عمومی شاغل هستند و یا در زمینه موسیقی، بازیگری و سینما فعالیت می‌کنند، باید از یاقوت به عنوان گوهر خوش یمن استفاده کنند.
– مرجان قرمز:

کارمندان ارتش، پلیس، خدمات امنیتی، املاک، هتل‌ها و صنعت برق باید از مرجان قرمز به عنوان گوهر خوش یمن استفاده کنند تا از حرفه خود سود ببرند.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور

– یاقوت زرد:

اشخاصی که در زمینه هنر، آموزش، امور مالی، سازمان‌های خیریه، مذهبی یا فلسفی کار می‌کنند، باید از یاقوت زرد به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.

– یاقوت آبی:

اشخاصی که به آهن آلات و فولاد، مصالح ساختمانی، املاک یا کارهای دلالی سر و کار دارند، باید از یاقوت آبی به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.

– گومدا:

رقاصان، سیاستمداران، ستاره شناسان، تانتریک ها و کف بین ها باید از گومدا به عنوان گوهر خوش یمن استفاده کنند تا از حرفه خود سود بیشتری کسب کنند.

– چشم گربه:

حقوقدان‌ها، تولید کنندگان فیلم‌ها و سریال‌ها، کارگردان‌ها، بازیگران فیلم، روزنامه نگاران، کارمندان مؤسسات انتشاراتی و دارویی باید از چشم گربه‌ای استفاده کنند تا حرفه پرسودی داشته باشند.

منبع: تغییر سرنوشت و درمان با جواهرات ، نوشته: دایاساری چکرن – دکتر پروین بیات

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.