تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید

نظرات موجود در مورد نمادهای خطر باید از طرف هر کس درک شده و از نمادهای مهم می باشد. یک واقعیت قبول شده است که، گنج فقط از طرف یک فرد زنده می تواند پیدا شود. مردها ، زنها ، بچه ها و هر کدام از ما هر وقت می خواهیم کاری را انجام دهیم، باید پیشگیری و احتیاط های لازم را داشته باشیم. باید این خطرات از جمله: مار ، عقرب ، عنکبوت ، حیوانات وحشی و غیره
فعالیت با احتیاط یکی از بهترین کارها برای کشف تله ها و رفع آنها می باشد.پیدا شدن تله در مناطقی که دفینه و طلا پنهان شده است نیز امری کاملا طبیعی می باشد. و گروه هایی که به آنها راهزنان آن دوره گفته می شد، برای پنهان کردن دفینه ها ایده های ماهرانه داشته و تله های مرگ را به خوبی طراحی می کردند. با یک تدبیر ساده می توانستند سنگی به سنگینی چند تن را به حرکت در بیاورند. اگر در یک تونل ویا غاری راه خود را گم کردید در راه خود ممکن است با تله هایی روبر بشوید که در زمین و یا سقف غار باشد. علاوه بر این تکه های بزرگ سنگ و یا زمین می تواند با وزن شما حرکت کند. در فضای بعضی از اتاق ها مواد شیمیایی سمی ممکن است وجود داشته باشد. در این صورت، ذره های گرد و غبار کم کم و بدون اینکه متوجه بشوید شما را می کشد. افرادی که دفینه را پنهان کرده اند، قطعا این را نمی خواهند که دفینه به راحتی پیدا شود. اگرچه در روی نقشه مکان دفینه به وضوح مشاهده میشود، ولی تله ها ممکن است توسط فرد پنهان کننده، با جزئیات خیلی ریزی روی نقشه مشخص شده باشد. آنها ممکن است با بعضی چیزهایی که در سر راه شما قرار داده اند شما را گمراه کرده و به سمت تله سوق دهند. در مورد اینطور چیزهای کوچک دقت کرده و به دام نیفتید. یک چیز دیگر، اگر به چیزهای گول زننده بر بخورید، این به شما می گوید که از این موارد، به تعداد بیشتری منتظر شماست.
نماد قلب : از نظر بعضی تعابیر دفینه یابی به معنای طلا می باشد. نماد قلب هم ممکن است به شکل کامل باشد و همچنین ممکن است بر روی آن اشکال متفاوتی وجود داشته باشد و نیز ممکن است تکه تکه باشد.

تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید

 

در قسمت اصلی قلب ، قسمت گردی بالای آن توسط یک خط جدا شده تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید و یا به صورت دو نیم جدا شده است. قلبی که به این شکل است می تواند به ما پیامهای متفاوتی بدهد. یکی از آنها به معنی تله مرگ می باشد. اگر به این هشدار دقت نکنید، به این معناست که یک خطر منتظر شما می باشد.

تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید
بر روی این قلب شکل رعد و یا برقی می باشد که آن را به دو نیم تقسیم کرده است. به این نشانه خیلی دقت کنید، جهت رعد محل تله و یا تله ها را نشان می دهد. جستجوهای خود را باید در جهت این رعد و با دقت انجام دهید.
قسمت پایین این قلب از قسمت اصلی آن جدا شده است. تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید این فقط به این معنا نیست که در جلو تله مرگی وجود خواهد داشت، فقط در جهتی که قسمت پایین قلب نشان می دهد، یک تله مخصوص این نشانه وجود خواهد داشت.
نشانه های روی این قلب نشان دهنده جدا شدن این قلب به دو نیمه و شکسته شدنش می باشد. این نشانه به شما هشدار می دهد که در نزدیکی ها تله وجود دارد، ولی روی آن نشانه ایی از جهت و یا محل تله وجود ندارد.
نماد این قلب نیز، نشان دهنده تله ایی می باشد تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید که جهت آن مشخص نیست در بعضی منابع آمده است که نشان ها و نماد ها فقط روی قلب نبوده، و در اطرافش نیز ممکن است نشانه هایی وجود داشته باشد. مثلا گفته شده، در جهت شکستگی که در طرف بالای گردی قلب وجود دارد، نشانه ها و یا تله های دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد. نقطه کوچک، و حتی یک سوراخ نیز می تواند جهت تله را نشان دهد. و در آن واحد سنگ کوچکی که با دست و یا پا بر روی آن فشار داده شده می تواند تله را فعال کند. در این تله ها، هوای سمی ، آب ، زهر ، مارهای سمی ، و یا عقرب ممکن است وجود داشته باشد. در این تله ها، ممکن است از یک فضای خالی بزرگ و طویل به پایین افتاده و یا هوای سمی، زهر، آب و امثال این ممکن است به صورت مستقیم بر روی شما بیفتد. این قلب ها در آن واحد، روی نقشه ها نیز ممکن است نشان داده شوند. تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید هنگام نزدیک شدن به آن، به فردی که نقشه را می خواند، تله هایی که منتظر آنهاست را نشان می دهد. تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید تله ها در دایره ایی به اندازه ۲۰۰ قدمی اطراف ورودی پنهان شده می تواند پیدا شود. نشان رعد، به شخصی که به دنبال دفینه می باشد، اطلاعات ارزشمندی می دهد.
۱- این نشانه طلای جستجو شده ، نقره ، و یا دفینه ایی که به مقدار زیاد انبار شده می باشد.
۲- این را نشان می دهد که در طول راه ممکن است با تله های مرگ روبرو شویم.
۳- اگر یکی از این نشانه ها را نبینید، حتما در تله ایی خواهید افتاد.
بیشتر مواقع روی سنگ ها به عنوان نماد تله مرگ آمده است، برای این نیز می تواند باشد که دفینه یاب را از محل دفینه دور کرده و نظرش را به جای دیگری جلب کند. شما باید همیشه مواظب باشید. اگر نمی دانید که متعاقبا چه اتفاقی خواهد افتاد نباید به چیزی دست بزنید، و جایش را نباید تغییر دهید. اینها از طرف افرادی که کار بلد بوده اند آماده شده است، و آنها می دانسته اند که جستجوگران ممکن است بی دقت باشند. ولی دفینه یابانی که از فکر خود استفاده می کنند و با افکار زیرکانه خود می توانند تله های آنها را غیرفعال کنند، و با توجه به تفکرات آنها، خواسته آنها را از بین می برند.
اولین کاری که باید نسبت به تله ها انجام داد، این است که باید ابعاد تله را با توجه به نشانه ها با دوستان خود مورد بررسی قرار داد. تله های بزرگ تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید در ورودی غارهای مخفی، در دایره ای به قطر ۲۰۰ فوت مشاهده می شوند. این تله معمولا در شیب تپه جاگذاری شده است.
تخته سنگی ۳۰ الی ۴۰ تنی می باشد که با یک طرح و نقشه خاصی حرکت می کند. این بر روی تخته سنگها، مستقیما، به صورت نماد قلب شکافته شده و یا تکه ایی که از قلب جدا شده می تواند باشد.
این تله ممکن است گمراه کننده باشد. خیلی ها به شکل قلب و روی آن دقت نکرده و با فکر اینکه طلا می باشد، اطراف و یا زیر تخته سنگ را حفر می کند، و این نیز می تواند باعث حرکت تخته سنگ شده و بر رویمان معلق شود. حتی اگر این تخته سنگ شما را نکشد، باعث میشود که شما دیگر قادر به ادامه دادن جستجو هایتان نباشید.
اگر به یکی از اینها برخورد کردید وقت خود را با نگاه به چپ و راست و زیر آن هدر نکنید. اگر تخته سنگ شروع به غلتیدن بکند، در زیر آن چیزی به غیر از شما نخواهد ماند. یکی دیگر از هشدار های ساده رعد و برق، تله ی مرگ موجود در ورودی تونل و بر روی دیوار می باشد. (نشانه به هیچ وجه در بالای ورودی نمی باشد.) نشانه در ۱ یا ۱٫۲ و یا ۲ پا کنار ورودی حکاکی و یا حفر و یا بریده شده می باشد. اینگونه ورودی ها بسته شده اند. ورودی ها متناسب با مکانش درست شده، و با بلوک یا تخته سنگ، بسته شده است.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  انواع تله ها

نکته : حداقل در ۶۰ سانتی متری اطراف ورودی، بررسی کنید که آیا تله وجود دارد یا نه، و پس از اینکه مطمئن شدید که تله نیست در جهتی که رعد نشان می دهد تله را پیدا کنید.
مثال : قبل از هر چیز : اگر رعد به چپ نگاه می کند، تله در سمت چپ می باشد، اما فقط به شرط اینکه ورودی واقعی باشد، نشانه تله ایی که در ورودی های دیگر ساخته شده است در هر طرف نشانه تله می تواند باشد، یعنی در دنبال کردن نشانه تله اشتباهی کرده اید. به همین دلیل، دنبال کردن نشان ها مهم می باشد. اگر گذرگاه اصلی طولانی باشد، در سمت راست گذرگاه حرکت کنید. اگر گذرگاه به شکل Y از هم جدا شود، باید در طرف راست حرکت کرد، حتی اگر در سمت چپ قوطی و یا هر چیز جالب توجه دیگری دیدید تا به امروز راه درست همواره سمت راست بوده است.
آن چیزی که توجه شما را جلب کرده ممکن است تله باشد. اگر روی دیوار راه سمت راست، علامت صلیبی کشیده شده باشد، حرکت از گذرگاه کنار صلیب، دارای امنیت بالاتری می باشد.
دومی : به جهت نوک رعد نگاه کنید.
۱- اگر به پایین جهت داشته باشد، بلافاصله بعد از ورودی، در کف زمین، یک تله پیدا خواهید کرد.
۲- اگر جهت به طرف ورودی اصلی باشد، تله روی خود ورودی می باشد. هنگام شکستن ورودی، تله فعال خواهد شد. و یا ممکن است دری که شکسته می شود، یک خاکریز را فعال کند و یا تخته سنگهای بالای سرتان، مستقیما بر رویتان بریزند. تله های فیزیکی را بیشتر بشناسیدممکن است خطرناک به نظر نرسد ولی خیلی از دفینه یابان به این تله ها دچار شده، تله های فیزیکی را بیشتر بشناسیدو خیلی از آنها بر اثر این تله ها مرده اند.
۳- اگر جهتی که رعد نشان می دهد، به سمت بالا باشد، تله بلافاصله بعد از ورودی در بالای سرتان می تواند باشد، به خود ورودی متعلق نمی باشد.
۴- اگر یک قلبی ببینید که از وسط نصف شده و یک طرفش کنده شده باشد، در این صورت نیز باید مواظب باشید. مکان تله های مربوط به این گونه نمادها مشخص نمی باشد. یعنی ممکن است تله، از پایین، راست، چپ، بالا، و یا مستقیما از روبرو بیاید.
۵- یکی دیگر از هشدارهای تله، سه صلیب می باشد. دو تا کنار هم، و یک صلیب بزرگ در زیر هر دو می باشد. این پیام سه صلیب حضرت عیسی یعنی به چهار میخ کشیده شدنش را نماد می کند. این نشانه بیان می کند که ما در ورودی درستی هستیم و باید در سمت راست حرکت کنیم. اگر زیر یک صلیب بزرگ، دو کله خشکیده (اسکلت سر) باشد، به ما می گوید که در مسیر وسطی و مستقیم باید حرکت کرد. اگر کله های خشک، در سمت چپ و راست صلیب باشند، نباید از تونل های کناری استفاده کنید
۶- نسبت به نشانه هایی که یادآور مرگ می باشند، که در بالا به آنها اشاره شده، دقت داشته باشید. اینگونه نشانه ها مربوط به مرگ هستند. با اینکه فهم برخی از آنها سخت می باشد، ولی بیشتر آنها قابل درک می باشند. در گذشته تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید نامه هایی وجود داشتند که پادشاهان قوانین و اوامری را تعیین می کردند. و پادشاهان، می خواستند که دفینه هایشان، با توجه به قوانین مشخصی، و با نشانه های خاصی پنهان شوند. اشخاصی هم که دفینه را پنهان می کردند، به این قوانین و نمادها صاق بودند. هر نشانه به تنهایی مهم نبوده و به نشانه های دیگر و دفینه نیز مربوط می باشد. دفینه = نقشه + نشانه ها + کاوش دقیق. البته هشدارها را نیز باید جدی گرفت. اولین موردی که در جستجو ها باید به آن دقت کرد، امنیت می باشد. شن و ماسه انباشته شده در روی تله موضوع دیگری درمورد تله مرگ: به هیچ وجه، اطلاعاتی که از تله های یافت شده به دست آورده اید، پنهان نکنید، و با تمام جزئیاتش، تله های فیزیکی را بیشتر بشناسید با دوستان خود در میان بگذارید. انتقال نظرات درست درمورد تله و جزئیات آن مهم می باشد. باید به تمام دوستانتان یاد بدهید که چگونه می شود آنها را پیدا کرده و غیرفعال کرد.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  تله و طلسم گنج
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.