نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید

نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید

همونطور که قبلا قولشو داده بودم که درباره ی علائم و نشانه هایی که در حین حفاری امکان داره با اون مواجه بشید اطلاعاتی در اختیارتون قرار بدم .

در حین حفاری امکان داره که با علائم و آثار زیادی مواجه بشید که در اکثر مکان ها مشترک است . و امکان داره با آثاری هم مواجه بشید که تا حالا نمونشو از نزدیک مشاهده نکرده باشید و یا نشنیده باشید . اما این آثار برای مکان و یا هدف های کوچک و متوسط صدق می کنه .

نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید

اول اینکه در سطح زمین باید نشانه هایی وجود داشته . مثلا تخته سنگی که نظرتونو جلب کنه و با بقیه سنگهای منطقه فرق داشته باشه و یا نوشته و نشانه هایی بر روی سنگ وجود داشته باشه و یا موارد دیگر . درخت کهن سال . چشمه ی آب . تپه خاکی . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانیدبعضی از افراد فکر می کنند که هر تپه ای نشانه ی بار است . در صورتی که از نشانه های بار داشتن یک تپه اینه که جنس تشکیل دهنده ی تپه از خاک باشه نه از سنگ . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانیدتپه در محلی قرار گرفته باشه که در اون منطقه مشابه اون تپه کم باشه نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید و در نزدیکی اون تپه آثاری همچون درخت کهن سال و چشمه ی آب . همه ی این علائم برای اینه نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید که نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید با آثار و شواهد و دلیل و انگیزه ی بیشتری برای حفاری داشته باشید نه صرف تائید بار داشتن تمامیه هدف هاتون …..

نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید:
دیگر نشانه ها از این قبیل است که در عمق یک الی یک و نیم متری نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانیدآثار خودشو کم کم نشون بده مثلا سنگ چین . جسد انسان . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید سفال و کوزه های شکسته . زغال چوب و با سنگ که در قدیم جهت نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید عایق از عبور آب برای محافظت از اموال استفاده می کردندنشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید  . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانیداما وجود زغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود بار نیست . چون در گذشته امکان داشته چوپانی و یا فردی در آن مکان آتشی روشن کرده جهت رفاه و رفع نیاز . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید تاوید زغال چوب در آن مکان وقتی تائید می شود که دیگر نشانه ها وجود داشته باشد و صرف تنها زغال چوب کافیست نیست . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید از نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید دیگر نشانه ها سنگ چین نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید یا وجود سنگ های بزرگ طبیعی و هم غیر طبیعی در عمق های یک و نیم به بالا است . نشانه های وجود گنج را ببینید نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید و بخوانید با رنگ و شکل های مختلف از قبیل سیاه .نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید  نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید سفید و سبز رنگ و یا دیگر رنگ ها که اغلب این چند رنگ به وفور مشاهده و یافت می شود و دیگر نشانه ها آجر و خشت های خام و به صورت مربع و یا مستطیل است که به صورت پله کانی یا منظم و بی دلیل چیده شده باشد که درصد اینکه این مکان مسکونی بوده رو تائید نکند . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید و دیگر نشانه ها وجود آهک و یا گل آهک است که اغلب جهت مقاومت و جلوگیری از نشست خاک بدین منظور استفاده می شده .
نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  سنگ پادزهر

این گونه ساختارها به چهار نوع تعبیر میشود:
۱- نشان این است که در اطراف منبع آبی وجود دارد.
۲- خبر دهنده دفینه می باشد. دفینه ی اینگونه اشکال در غاری بسته می باشد. نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانیداز آنجا که در کانال ها آب وجو دارد باید در منطقه ای که آب میریزد کاوش را انجام داد.
۳- با توجه به اینکه نشانه این می باشد که دفینه در غار است، باید در اطراف، نشانه غار را جستجو کرد و با این نشانه یک مکمل ایجاد کرد.
۴- اینگونه کانال ها اغلب نشانه این است که دفینه در جاهایی مثل ورودی گوردخمه قرار دارد. اگر مزار باشد به موازات مقابلش و اگر دفینه باشد کناره های گوشه اش را نشان میدهد.
۵- برای جمع نشدن آب در مزارها و تخلیه شدن آب در صورت تجمع نیز استفاده شده است. و یا نشانی از معدن سنگ بری نیز می باشد. یکی از مواردی که دفینه یاب را گمراه کرده و به تلاش می اندازد کانالهایی است که درون کانالها باز می شود. اینها به دو صورت کاملا واضح معنا می شوند.
۶- اگر کانالی باشد عمیق و پهن، که دارای خرده هایی از سنگهایی باشد که از سنگ بری بر جای مانده، اینها به خاطر سنگ بری می باشد و نشانه های اضافی می باشد. کانالهایی که عمیقنشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید  نبوده نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانیداما وجود زغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود بار نیست . چون در گذشته امکان داشته چوپانی و یا فردی در آن مکان آتشی روشن کرده جهت رفاه و رفع نیاز . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید تاوید زغال چوب در آن مکان وقتی تائید می شود که دیگر نشانه ها وجود داشته باشد و صرف تنها زغال چوب کافیست نیست . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید از نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید نشانه های وجود نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید گنج را ببینید و بخوانید دیگر نشانه ها سنگ چین نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید یا وجود سنگ های بزرگ طبیعی و هم غیر طبیعی در عمق های یک و نیم به بالا است . نشانه های وجود گنج را ببینید و بخوانید با رنگ و شکل های مختلف از قبیل سیاه .و باریک و مستقیم نباشند، به این نشان است که برای وارد نشدن آب به مزار از آن استفاده شده است

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  با ۱۰ بنای شگفت انگیز باستانی جهان آشنا شوید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.