نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

 

 

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

مرغابی یا اردک نامی است که معمولاً برای تعدادی از گونه‌های مرغابی سانان در خانوادهٔ اردکیان به کار می‌رود. مرغابی‌ها به چندین زیرخانواده تقسیم می‌شوند. مرغابی‌ها اغلب پرندگان آبی هستند که بیشترشان کوچک‌تر از هم‌خانواده‌های غاز و قو هستند. مرغابی‌ها هم در آب دریا و هم در آب شیرین زندگی می‌کنند.مرغابی پرنده‌ایست تخم‌گذار که بیشتر در آب زندگی می‌کند. گونه‌های زیادی از مرغابی در دنیا هستند که هنوز شناخته نشده‌اند. این پرنده پرهای چربی دارد تا با تماس به آب، پرها خیس نشود و پرنده پس از خارج شدن از آب سنگین نشود.

 

نتیجه تصویری برای نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

 

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

مفهوم نماد اردک در دفینه یابی :

نماد اردک در دفینه یابی یکی دیگر از آثار و نشانه های می باشد که کمتر مشاهده شده می شود. شاید فکر کنید که دلیل آن کمیاب بودن آن می باشد ولی این چنین نیست . در مورد این نماد نیز مفاهیم و نظریه های زیادی بیان شده است که در ادامه در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد و در کل باید بدونید یکی از نماد های بی ارزش می باشد مانند خیلی از نماد های دیگر ، ولی برای احترام به نظر کارشناسان آن ها را مطرح خواهیم کرد.

برخی از باستان شناسان بر این باورند هنگام مشاهده این نماد اول باید بررسی کنید که آیا همراه این نماد علامت فلش یا پیکان وجود دارد یا نه که در صورت وجود این علامت اگر سر نماد با جهت پیکان در یک راستا بود ، برای پیدا کردن دفینه باید به مسیر را ادامه بدهید تا به علامت خاصی برسید . اما برخی نظریه متفاوتی دارند که اگر جهت پیکان در سمت مخالف سر نماد بود باید در سمت مخالف فلش را بررسی کنید. خلاصه اگر این نماد را مشاهده کردید برای شما آرزوی موفقیت می کنیم ، زیرا هیچ کاری بدون سختی و تلاس به ثمر نخواهد نشست.

  • سنگ اردک طبیعی نباشد
  • دارای حکاکی باشد
  • گردن کاملا مشخص
  • دم مشخص
  • جهت گیری گردن
  • جهت نوک اردک
  • دست ساز نباشد
اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  آشنایی با بت گوران؛ معبد هندو‌ها در بندر عباس

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.