نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

 

نماد عقرب:

نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

عقرب ها رنگ‌های مختلفی مثل زرد مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای، خاکستری و سیاه دارند و اندازه آن‌ها بین ۵٫۱ تا ۱۸ سانتی‌متر مختلف است ولی بواسطه شکل بدنی خود که حالتی تخت و صاف دارد، می‌توانند از شکاف‌هایی به عرض ۳ میلی‌متر نیز عبور کنند و خود را وارد خانه انسان‌ها سازند. از حدود ۲۰۰ گونه متفاوت عقرب که در سراسر دنیا پراکنده‌اند فقط حدود ۲۰ گونهٔ آن‌ها سمی هستند و در میان آن‌ها نوعی عقرب قرمز هندی کشنده‌ترین گونه می‌باشد که میزان کشندگی آن در ایالت‌های هند بین ۴۰ تا ۳۰ درصد گزارش شده‌است.

نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

نماد عقرب در دفینه یابی :

نماد عقرب یکی از آثار و نشانه های رایج در دفینه یابی می باشد. این یکی نماد هایی می باشد که همیشه با تله همراه بوده است. بنابراین هنگام کاوش باید خیلی با دقت عمل کنید. دفینه هایی در این نماد هستند با سختی و زحمت زیاد بدست می آید. اگر این نماد در محل هایی مانند چاه آب ، انبار های زیر زمینی مشاهده کردید دفینه آن در نزدیکی نماد می باشد.

اما اگر آثار و نشانه عقرب را در داخل غار یا تونل قرار داشت برای پیدا کردن دفینه آن باید به انتهای غار رفته و به دنبال نشانه های خاصی بگردید. اگر نشان عقرب در گنج یابی تنها باشد نشانه دفینه و خطر است. عقرب یک علامت نادر و یکی از نمادهای مسیحیان است . و در سنگ قبر کسانی که در خردسالی می میرند نیز می تواند دیده بشود.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  آشنایی با بت گوران؛ معبد هندو‌ها در بندر عباس

 

 

نماد خرگوش:

نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

نماد خرگوش در دفینه یابی

 

نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی

خرگوش یک جاندار پستاندار که علفخوار است. این جاندار از تیره خرگوشان می باشد. بدن خرگوش شبیه به گربه و دارای گوش‌های دراز است. دست‌ های خرگوش از پاهایش کوتاهتر می باشد. خرگوش بسیار سریع حرکت می‌کند و دارای گونه های مختلف است. خرگوش ها در هر زایمان قادر است ۶ الی ۸ دبچه به دنیا بیاورد.

 

 

پیدا کردن خرگوش در زمستان به دلبل داستن پوست سفید مشکل می باشد. یکی از ویژگی های حیاتی این جاندار تغییر رنگ پوست آن است و می تواند خود را در زمستان با محیط سازگاری بدهد. برخی از خرگوش های قطبی می توانند حفره هایی به عمق ۳ متر حفر کنند تا از بچه های خود محافظت کنند.

نماد عقرب و خرگوش در دفینه یابی

نماد خرگوش در دفینه یابی :

معمولا نماد خرگوش در دفینه یابی همیشه همراه با حفره و تونل می باشد و اگر با همچین نمادی روبرو شدید به دنبال حفره بگردید و ورودی آن را پیدا کنید که این تونل ها ممکن است قبلا مسیر آب یوده باشد. اگر خوش شانس باشید انتهای این تونل ها به ورودی قعله ای می رسد. در دفینه یابی اگر نماد خرگوش با پای شکسته باشد احتمالا اطراف آن پر از تله است که باید مراقب خود باشید.

اگر نحوه قرار گرفتن خرگوش به حالت دویدن باشد باید روبروی آن قعله باشد و راه رسیدن به آن هم طولانی می باشد. اما اگر خرگوش در حالت ایستاده باشد به احتمال زیاد باید به شکل یه درپوش روی تونلی باشد که در آن دفینه وجود دارد.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  علامت صلیب در حفاری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.