کتراک

نماد و نشان پیکان در گنج یابی

نماد و نشان پیکان در گنج یابی

سلام ضربدر ته پیکان و اون سوراخ نماد چیه؟اول اینکه مکانهای عالی داری ارزش کار و برسیو داره.در جهت پیکان باید چیز خاصی باشه حتما عکس بزار.

سمت ورودی تونل رو نشون میده. مزار معمولی خارج از پول و …
البته نظر اساتید ارجحیت داره

نمونه پیکان و سوراخ داشتیم که هدف خیلی غیر معقولانه نزدیک به یک کیلومتر از هم فاصله داشتند.قبری بود خالی از جنس در دل صخره ها.

نماد و نشان پیکان در گنج یابی

دوستان اون شکل مثلث هم نزدیک پیکان هست در مورد اون هم نظر بدین

دوست عزیز مطمعن باش هدف رو رد کردید از کجا فهمیدید او قبر مربوط به علامت پیکان هست یعنی تا یک کیلومتریو اسکن کردید و به اون قبر خالی رسیدید!!!
شما تا ۵۰ متری علامت رو برسی کنید مطمعن باشید ارزششو داره و با این تفسیرای اشتباه دلسرد نشید.

بلاخره بعد از مدتها نشانه درستو حسابی نوی انجمن مطرح شد که ارزش کار و برسی را داره.
دوست عزیز نشانه پیکان اونم با خطی که وسطش را قطع کرده میتونه هدف هم نزدیک باشه هم دور تا حدی که شما را از یک منطقه {کوه یا دره} به یک منطقه دیگه راهنمائی و هدایت کنه که تمام موارد باید نسبت به منطقه برسی بشه و تمام جزئیات را با شرایط منطقه برسی کرد. به هرجهت هدف میتونه از یک متر تا چند کیلومتر با نشانه فاصله داشته باشه شما بهتره اول اطلاعاتتون را بالا ببرید و تمام موارد را با نظریها و فرضیها و اطلاعاتی که دارید و کسب میکنید برسی کنید تا موفق بشید. این موارد در مورد باقی نشانها نیز همینطور هست چون هیچ نشانه ای در دو مکان مخطلف تفسیر مشابه ای ندارن و بسته به شرایط منطقه نشانه گذاری انجام میشه. و شما باید تمام فرضیها و اطلاعاتی که در مورد نشانها کسب میکنید با شرایط منطقه مطابقت کنید تا به نتیجه برسید. موفق باشید

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  بی ارتباط بودن نوع علائم با نوع جنس

نماد و نشان پیکان در گنج یابی

ربوط به جنس مذکر.
از نوک فلش تا سوراخ سانت شود و تبدیل به متر و در جهت عکس فلش حرکت شود قبر پیدا میشه.

در عکسی که جوغان وجود دارد و داخل آن در قسمت وسط تقریبا پر شده و یک حالت شیار دورش وجود دارد ویکی ابراه زاویه دار دارد در جهت ابراه به این صورت که قسمت اول تا جای شکسته شده که زاویه خورده را در ازا هر سانت ۱ تا یک و بیست متر اندازه گرفته و همینطور قسمت دوم هم تبدیل به متر کرده ودر همان جهت دنبال تل خاکی یا سنگی و یا هر مورد مشکوک دیگر باشید ممکن است با یک قبر اتاقی خانوادگی رو برو شوید

نماد و نشان پیکان در گنج یابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *