چرا پس از حفاری کردن جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی پیدا نمیشود ؟

چرا پس از حفاری کردن جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی پیدا نمیشود ؟

چرا پس از حفاری کردن جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی پیدا نمیشود ؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم . علت و دلیل اینکه بعد از کلی حفاری کردن و کندن زمین که دستگاه مشخص کرده ولی هیچ گنج و دفینه و فلزی پیدا نمیشود چیست ؟  علت و دلیل پیدا نکردن گنج و دفینه در مکانی که فلزیاب و طلایاب مشخص کرده است چیست ؟ آیا امکان دارد که دستگاه فلزیاب و گنج یاب جایی را مشخص کرده باشد ولی پس از کندن و حفاری زمین چیزی پیدا نشود ؟ آیا میدان های مغناطیسی مانند کابل های برق فشار قوی ممکن است باعث اشتباه و خطای دستگاه گنج یاب و فلزیاب شود ؟ آیا نبودن گنج و دفینه و عتیقه در محل و مکان حفاری میتواند به علت خطا و اشتباه دست باشد ؟ در جایی که دستگاه زده بودیم و دستگاه نشان داده بود که فلز و گنج و دفینه و طلا در آن مکان وجود دارد ولی پس از حفاری کردن زمین و کندن زیاد هیچ چیزی پیدا نکردیم علتش چی میتونه باشه ؟ آیا طلسم جابجایی گنج باعث پیدا نکردن و بافتن گنج و دفینه و عتیقه و سکه های زیرخاکی در جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی وجود دارد باشد ؟ چرا در مکانی که دستگاه فلزیاب و گنج یاب مشخص می کند چیزی یافت و پیدا نمی شود ؟ در ادامه مطلب درباره علت پیدا نکردن و کشف عتیقه گنج و دفینه در جایی که دستگاه مشخص  کرده است را مشاهده خواهید کرد .

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  تخریب و باز هم بی فرهنگی

چرا پس از حفاری کردن جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی پیدا نمیشود ؟

چرا پس از حفاری کردن جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی پیدا نمیشود ؟

چرا در مکانی که که فلزیاب مشخص می کند چیزی یافت نمی شود؟

خیلی از کسانی که با فلزیاب کار کرده اند حتما این سوال در ذهنشان پدید آمده که که چرا بعد از حفاری نمودن در جایی که دستگاه جواب داده است چیزی یافت نمی شود؟
عزیزان حتما به یاد داشته باشید که انتخاب جایی که مد نظر برای کاوش دارید در موفقیت شما نقش به سزایی دارد سعی کنید در کارتان وسواس داشته باشید و هرجایی را برای کاوش انتخاب نکنید جاهایی که از نظر تاریخی و باستانی غنی باشد در اولویت کارتان باشد.اپراتور دستگاه باید یک اپراتور خوبی باشد یعنی باید نقاط ضعف و قدرت دستگاه خود را بداند.یک اپراتور خوب باید یک علایم شناس خوب نیز باشد این نکته در کمتر اشتباه نمودن او بسیار موثر است.یک اپراتور خوب باید بداند نسبت به شرایط زمین  زمین های دارای املاح معدنی و… چه تنظیماتی را انجام دهد.حال برسیم به جواب سوالی که مطرح کرده بودیم

۱٫اپراتور دستگاه بالانس خوبی نسبت به شرایط زمین انجام نداده است.

۲٫ممکن است دستگاه شما در نزدیکی میدان مغناطیسی قوی مانندکابل های فشار قوی و….قرا بگیرد که موجب اختلال در دستگاه شما شود.

۳٫زمین شما خیس باشد که باید متناسب با آن تنظیماتی انجام داد.

۴٫هوای بیش از حد سرد بر روی دستگاه شما اثر می گذارد و در مواقعی ۶۰ درصد از کارایی دستگاه می کاهد.

۵٫یک از بیشترین مواقع در اشتباه نمودن اپراتور املاح و ذرات زمین است که باید نسبت به آن دستگاه را تنظیم نمود.دوستان حتما به یاد داشته باشید که اگر دستگاه در جایی جواب داد بلافاصله اقدام به حفاری نکنید ابتدا با بیل حدود ۲۰ سانتی متر از خاک نقطه اصلی دورتر از محل حفاری بریزید سپس آن خاک را با دستگاه چک کنید ممکن است خاک به ذرات فلزی غیر قابل رویت آلوده باشد اگر مطمن شدیدکه خاک آلوده نیست می توانید اقدام به حفاری نمایید.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  نکته مهم در اپراتوری دستگاه های تصویری و نقش علایم شناسی در آن

۶٫هرگونه فلز در بدن فرد اپراتور مثل کلید, موبایل یا حتی پلاتین موجب اشتباه دستگاه می شود.

۷٫وقتی جنسی به مدت طولانی در خاک مدفون شود یک توده بار الکتریکی در اطراف ان ایجاد میشود که اگر توسط دستگاه شناسایی شود بایستی نقطه مرکز انتخاب شود چون فاصله انتهای توده بار الکتریکی تا مرکز هدف گاهی به سه متر میرسد اما به اشتباه  توده در نظر دستگاه همان هدف واقعی است.
در آخر باید عرض کنم رمز موفقیت و تشخیص درست فقط یک چیز است و آن فقط تمرین است

چرا پس از حفاری کردن جایی که دستگاه مشخص کرده چیزی پیدا نمیشود ؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.