نشانه قلب

نشانه قلب

نشانه قلب نمادی از محبت، اعتقاد و ارزش بوده و نزد مردمان باستان محترم شمرده میشده است. برخی از مقبره های بانوان اشکانی، قبور ارمنی و همچنین تپه های کله قندی، مربوط به نشانه قلب بوده و در ادامه مطلب به تفسیر و رمزگشایی از این نمادَ مقدس در زمینه گنج و دفینه یابی خواهیم پرداخت.

نشانه قلب

نشانه قلب

نشانه قلب مربوط به مقبره

نماد قلب در صورتی که داخل دیواره قلعه، غار و بنای باستانی باشد، مربوط به مقبره بانو اشکانی بوده و باید کف غار، زیر قلعه و بنا را مورد بررسی و کاوش قرار دارد. به صورت دقیق، در ۷ قدمی جهت غرب علامت قلب، مقبره در عمق دو متری قرار گرفته و دارای لوازم شخصی فرد مدفون از جمله مو بند، گوشواره و جواهرات گرانبها (گنج و دفینه) میباشد. تنها در یک مورد امکان دارد که مقبره خالی باشد و به این حالت غر میگویند (بر این اساس شوهر جواهرات زن فوت شده اش را بین زنان دیگرش تقسیم نموده است). نشانه قلب در صورتی که بر روی سنگ یا صخره صاف و در دامنه کوه حکاکی شده باشد مربوط به مقبره فرد روحانی مسیحی یا پاپ بزرگ میباشد. تله نداشته و دارای کتابهای مقدس میباشد.

 

نشانه قلب مربوط به گنج تپه

علامت قلب در صورتی که در زمین صاف و پست بر روی سنگ های مشکوک حک شده و دارای معماری خاصی باشند بدون شک به تپه های کله قندی بسیار با ارزش مربوط میشوند که در همان محوطه قرار گرفته اند و با چشم غیر مسلح میتوان آنها را در اطراف مشاهده نمود. بنابراین باید ورودی اصلی تپه ها شناسایی و وارد آن شد. بدون تله میباشد لذا حتما ابزارهای لازم را همراه با خورد برده و گنج هخامنشی دست پیدا کنید. در صورت یافتن همچین مواردی با ما در تلگرام در تماس باشید.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  رمزگشایی سنگ های تراشیده شده با اسکنه در دفینه یابی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.